| Όνομα | Μηχανή φύλλων PE |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ | SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| Χρήση | Βιομηχανία τροφίμων |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Όνομα | Μηχανή φύλλων PE ABS PP |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 40mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Θερμοκρασία conrtroller | OMRON |
| Πρότυπο | SJSZ80/156 |
| Υλικό | PVC+DOP+Caco3+Additives |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Πάχος πινάκων | 110mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 140mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 140mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Πρότυπο | SJSZ65/132 |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Πρότυπο | SJSZ65/132 |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Πρότυπο | SJSZ65/132 |