| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Motor | SIEMENS |
|---|---|
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |
| Temperature controller | Omron |
| Thickness range | 12-18mm |
| ΜΗΧΑΝΗ | SIEMENS |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Όνομα | Φύλλο PP που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Lamination | Available |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο PP |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 1218mm |