| διάμετρος βιδών | 75mm |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ικανότητα | 80-100KVA |
| Τάση | 380v, 50Hz |
| παραγωγή | 400-500kg/day |
| Μηχανή | Μηχανή Siemens |
| Όνομα | Μη υφανθε'ν ύφασμα Meltblown που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ικανότητα | 80-100KVA |
| Τάση | 380V, 50Hz |
| Παραγωγή | 400-500kg/day |
| Χρήση | Μάσκα KN95 KF94 FFP2 |
| διάμετρος βιδών | 65mm |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ικανότητα | 60-80KVA |
| Τάση | 380v, 50Hz |
| παραγωγή | 400-500kg/day |
| Μηχανή | Μηχανή Siemens |