| Όνομα | Φύλλο PP που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Control | PLC Control |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο PP |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο PP |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο PP |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο PP |
|---|---|
| Μηχανή | Siemens |
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 340mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 140mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 340mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 340mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 140mm |