| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 140mm |
| Όνομα | Μηχανή φύλλων PE |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ | SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| Χρήση | Βιομηχανία τροφίμων |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 340mm |
| Μηχανή | Siemens |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 340mm |
| Όνομα | Μηχανή φύλλων PE ABS PP |
|---|---|
| Αναστροφέας | ABB |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | OMRON |
| Σειρά πάχους | 40mm |
| Όνομα | κοίλη μηχανή φύλλων PP |
|---|---|
| Material | PP |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |